PARASHIKIMI I MOTIT: Me diell me vranësira të vogla dhe erë mesatare

Njerëzit e motit të ftohtë me shall dhe kapele / Foto: Free Press - Dragan Mitreski

Sot në mëngjes do të ketë borë e dobët lokale kryesisht në verilindje, ndërsa gjatë ditës do të mbajë mot me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare, Parashikimet e HMRC. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor, e cila herë pas here do të intensifikohet përgjatë Povardarietos. Temperatura do të arrijë deri në 10 gradë.

Në Shkup me vranësira pjesërisht me diell dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor. Temperatura do të arrijë deri në 9 gradë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës