PARASHIKIMI I MOTIT: Me diell me temperaturë maksimale 28 gradë

Moti sot do të jetë me diell me mesatare, ndërsa në pjesët jugore herë pas here me vranësira të konsiderueshme. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi verilindor. Temperaturat minimale do të lëvizin nga 8 deri në 17 gradë, ndërsa maksimalja do të arrijë në 28 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare veriore.

Pason një periudhë moti stabil me vranësira mesatare dhe me erë mesatare veriore. Temperaturat do të jenë brenda mesatares për këtë periudhë të vitit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës