PARASHIKIMI I MOTIT: Me diell dhe erë, temperatura maksimale deri në 16 gradë

Moti me diell / Foto: MPB

Moti sot do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare. Fryn erë të dobët deri të moderuar nga drejtimi verior.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin minus tre deri në tre gradë, ndërsa ajo maksimale deri në 16 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët nga veriu.

Moti relativisht i ngrohtë do të vazhdojë edhe në ditët në vijim, ndërsa nga e diela do të ketë reshje lokale shiu. Të premten dhe gjatë fundjavës do të fryjë erë mesatare deri e fortë nga jugu.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës