PARASHIKIMI I MOTIT: Mëngjes “i trashë” minus, erë e fortë veriore dhe diell

Mot i ftohtë / Foto: MPB

Moti sot në orët e para të mëngjesit do të jetë shumë i ftohtë, ndërsa gjatë ditës me diell me vranësira të ulëta deri në mesatare, njofton HMRC. Do të fryjë erë mesatare, herë pas here e fortë nga veriu, sidomos përgjatë Povardarietos. Temperaturat e mëngjesit do të zbresin deri në -15 gradë, ndërsa ato të ditës do të arrijnë deri në 4 gradë.

Në Shkup me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë mesatare deri të fortë nga veriu. Temperatura e mëngjesit do të zbresë deri në -6 gradë, ndërsa ajo e ditës do të arrijë në 2 gradë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës