VIDEO shqetësuese | Reperi i njohur është rrahur brutalisht teksa përdorte sauna

Foto: Instagram/SixNine/Screenshot/Twitter

Sipas video shqetësuese e postuar në llogarinë në Twitter të "OnlyInDade", reperi Tekashi SixNine të martën ai u rrah brutalisht në një palestër në Florida, SHBA.

Gjegjësisht, muzikanti 26-vjeçar është dërguar menjëherë në spital pasi dyshohet se është rrahur në banjën e palestrës LA Fitness në Florida të Jugut.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga @6ix9ine

Pamjet shqetësuese tregojnë dy burra duke rrahur reperin teksa ai shtrihet në dyshemenë e tualetit, duke u përpjekur të mbrojë kokën nga goditjet. Ndërsa po e rrihnin, burrat i bërtitën dhe i thanë të mbyllte gojën. Në fund reperi doli me fytyrë të përgjakur nga tualeti.

Avokati i tij, Lance Lazaro tha për “TMZ” se reperi ishte duke përdorur një sauna kur burra të panjohur iu afruan dhe filluan ta godisnin. Avokati ka shtuar gjithashtu se reperi nuk ka pasur siguri me vete në momentin e sulmit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës