LIVE: Deklaratë e kreut të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski

Deklarata e liderit të VMRO-DPMNE-së

Deklarata e kreut të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski pas takimit me kryeministrin Dimitar Kovaçevski, në lidhje me propozimin francez për heqjen e vetos bullgare dhe hapjen e negociatave për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në BE.

Video e ditës