Në një luftë të ngushtë me Malenkon: Pamela Anderson divorcohet për herë të pestë, pas vetëm një viti martesë

Pamela Anderson
Foto: Printscreen / Instagram

Një tjetër romancë nga pandemia do të përfundojë - Pamela Anderson dhe bashkëshorti i saj Dan Heiherst po divorcohen pas vetëm një viti martesë.

Ish-ylli i Baywatch po kërkon një divorc në vendlindjen e saj, Kanada, ku ajo dhe bashkëshorti i saj tani i larguar kanë jetuar që nga dasma e tyre në prag të Krishtlindjeve 2020, në një ceremoni në Anderson Estate në ishullin Vancouver.

“Pamela e do në mënyrë autentike mënyrën se si jeton”, tha një burim i afërt me Pamelën, duke shtuar se martesa e shkurtër ishte një “vorbull pandemike” që kishte marrë fund.

Lidhja e Anderson dhe Heiherst u përfshi në dramë që në fillim, kur ish-i i Heiherst, Kerry, doli me akuza të zemëruara se Anderson kishte ndarë familjen e tyre.

“Vendosa të flas, sepse dua që njerëzit të dinë se lidhja ime pothuajse pesëvjeçare, me tre fëmijë të përfshirë, përfundoi për shkak të lidhjes së nisur nga Pam dhe Dan ndërsa ai ishte ende me mua. “Është e trishtueshme që njerëzit po festojnë dhe e inkurajojnë këtë kur filloi me mashtrime, mohime dhe zgjedhje shkatërruese të jetës për të gjithë njerëzit e përfshirë”, tha Kerry pasi martesa doli në dritë.

Anderson, 54 vjeç dhe Heiherst nuk duket se ishin të mërzitur nga akuzat e ish-të dashurës së tij, duke pasur parasysh faktin se ata u intervistuan pak më vonë nga shtrati i tyre bashkëshortor.

"Ky është si një vend magjik për të jetuar, mendoj." Ai punoi këtu, dhe unë mbërtheva këtu gjatë Covid, dhe ne u mbërthyen së bashku, dhe ne jemi ende të mbërthyer së bashku. Ai është lloji i personit që ndoshta do ta takoja nëse do të rrija në shtëpi dhe të mos shkoja nëpër botë dhe të çmendesha. Domethënë, erdha në shtëpi në një copë. “Është bukur të jesh me një burrë të vërtetë që mund të ndryshojë një llambë”, tha Pamela në një intervistë.

Pamela u takua me Heiherst në shtator 2020 pas divorcit nga bashkëshorti i saj John Peters, me të cilin ishte e martuar për vetëm 12 ditë.

Seks simboli u martua fillimisht me Tommy Lee, me të cilin ka djemtë Brandon (25) dhe Dylan (24). Ai më vonë u martua dhe u divorcua nga Kid Rock në 2006.

Ajo vazhdoi të martohej me producentin e muzikës Rick Salomon dy herë, së pari në 2007, i cili përfundoi në anulim dhe përsëri në 2013. Anderson më pas u martua me Peters në janar 2020.

Video e ditës