Një burrë ka mbetur i vrarë nga të shtënat në Tuzla, identiteti i të cilit nuk dihet për momentin

Policia serbe / Foto: MPB

Në policinë e Tuzlës rreth orës 19:40 është raportuar se ka pasur të shtëna me armë zjarri në një banesë në lagjen Miladiye në Tuzla. Menjëherë pas kallëzimit, në vendngjarje janë nisur efektivët e policisë dhe ekipi kujdestar i Qendrës Shëndetësore të Tuzlës.

Në vendin e ngjarjes është gjetur trupi i pajetë i paidentifikuar i një mashkulli, vdekjen e të cilit e ka konstatuar mjeku kujdestar në Qendrën Shëndetësore në Tuzlë.

“Në vendngjarje ndodhen prokurori kujdestar i cili kryen hetimet si dhe grupi hetimor i Departamentit të Policisë Kriminale, Departamentit të Krimit të Përgjithshëm dhe Departamentit të Teknikave Mjekoligjore dhe Mbrojtjes Kriminale dhe me urdhër të nga prokuroria, janë marrë të gjitha masat dhe veprimet e nevojshme, me qëllim zbardhjen e ngjarjes së sipërpërmendur”, tha policia.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës