Një 20-vjeçar i arratisur nga burgu është ndaluar në Krivolak

Një njëzet vjeçar i arratisur nga burgu është arrestuar mbrëmë në fshatin Krivolak të Negotinit.

“Me datë 19.04.2024 në ora 00.05:20 në fshatin Krivolak të Negotinës, nga ana e zyrtarëve policorë të Policisë së Negotinës është ndaluar F.M.(XNUMX) nga i njëjti fshat, i cili me urdhër të IEVP-së ishte në kërkim me urdhër të IEVP-së. Burgu i Gjevgjelisë për arratisje nga burgu”, njofton MPB.

Personi është dërguar në institucion për të vuajtur dënimin.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës