Një banor nga Çelopek i Tetovës është ndaluar në kazino dhe është paraparë të vuajë paraburgimin.

Lojërat e fatit / Foto: Ilustrim

Sot në ora 06.30:49 në një kazino në fshatin Zherovjanë të Tetovës, policët e SVR Tetovë kanë ndaluar K.Sh.(XNUMX) nga fshati Çelopek i Tetovës.

“Ai ishte në kërkim me urdhër qendror me urdhër të gjykatës për vuajtje të masës së paraburgimit. Personi do të dërgohet në institucionin kompetent penalo-korrektues për vuajtje të masës së paraburgimit”, ka thënë zëdhënësi i RSV Tetovë, Marjan Josifoski.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës