Çdo ditë është tashmë Dita e Portokallisë në Credissimo!

Për shkak të rritjes së interesit të klientëve, Credissimo raporton se promovimi për të planifikuar Ditët e Portokallisë do të zgjaten deri më 10.12.2023.

Fushata e njohur Orange Days, që Credissimo organizoi për të tretin vit radhazi me rastin e të Premtes së Zezë, mori përmasa shumë të mëdha këtë vit. Përveç rritjes së interesit për kërkesën për kredi tërësisht pa interes, është rritur edhe shuma për të cilën klientët aplikojnë.

Në mënyrë që klientët të jenë sa më të kënaqur, promovimi do të vazhdojë deri në mesin e muajit të ardhshëm. Kushdo që ka nevojë do të jetë në gjendje ta përdorë atë sipas nevojave të veta. Nëse nuk keni përfituar ende nga promovimi, tani është koha e duhur për ta bërë këtë dhe për t'i siguruar vetes disa para shtesë.

Merrni një kredi me interes absolutisht 0%. dhe përfitoni nga promocioni i zgjatur!

Kapërceni normat e interesit и aplikoni tani plotësisht online!

Mos harro! Në Credissimo zero është zero pa marrë parasysh se si e ktheni atë.

Miratimi i kredisë zgjat vetëm disa minuta, duke kontrolluar kartën tuaj të identitetit dhe të dhënat tuaja personale janë 100% të mbrojtura.

Kushtet promocionale për promovim janë të vlefshme deri më 10.12.2023, për produkte kreditore Credissimo deri në pagë deri në 30.000 den. me afat kthimi prej 45 ditësh dhe Credissimo plus deri në 30.000 den., me afat kthimi prej 3 muajsh për klientët e rinj. Shembull përfaqësues: Për kredinë Credissimo deri në pagë 30.000 denarë të miratuar me afat shlyerje deri në 45 ditë dhe kredi Credissimo plus me afat kthimi 3 muaj, norma fikse e interesit është 0%, ju paguani gjithsej 30 denarë. Shkalla e kostove totale vjetore (SVT) është 000%.

Postimi i sponsorizuar

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës