Në Bogdanci, një 52-vjeçar dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur.

Mbrëmë në mesnatë në Bogdanci, policët e Drejtorisë së Policisë së Gjevgjelisë ia kanë hequr lirinë BG (52) nga Bogdanci.

Siç njofton SVR Strumica, ai dyshohet se ka kryer tradhti bashkëshortore me një të mitur.

- Personi është ndaluar në stacionin policor dhe për ngjarjen është njoftuar prokurori publik nga Prokuroria Themelore Publike Gjevgjeli, njofton ky sektor i MPB-së.

Në njoftim shtohet se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës