"Një këngë e vërtetë shëron shpirtin në kohën e duhur": Marija në karantinë me një performancë gazmore të hitit të madh të Tose Proeski (VIDEO)

ekran printimesh / youtube

Marija Serifovic përgatiti një surprizë për fansat e saj të shumtë.

Gjegjësisht, këngëtarja e njohur vendosi së bashku me bashkëpunëtorët e saj të interpretojnë këngën e famshme "Volim osmeh tvoj" nga Antonija Shola dhe Tose Proeski.

- Të dashurit e mi, ju e dini që nuk ka koncerte për momentin… Nuk di si t’ju ​​shpjegoj sa më keni marrë malli dhe sa mezi po pres të kalojë çmenduria në të cilën jemi. Shpresoj të të pëlqejë kjo vepër e vogël. Shijoni! - shkroi Maria.

Dhe tifozët dhe si ata mund të gëzojnë. Maria e bëri punën e saj me mjeshtëri, dhe fansat e vërshuan me komente pozitive.

"Sa bukur këndohet ... Bravo Maria. "Ju jeni fjalë për fjalë zëri më i mirë në Ballkan.", janë vetëm disa nga komentet.

Dëgjoni Marija Serifovic duke kënduar hitin e madh të Tose dhe Shola

Video e ditës