VIDEO + FOTO | Svetlana Ceca Raznatovic mbërrin në xhirimet e "Yjeve të Grandit": Këngëtarja zëvendëson Karleuşaa

Foto: Instagram

Ceca u shfaq në setin e parë të xhirimit të "Yjeve të Grandit" me pantallona blu dhe një pallto blu të shpuar nën të cilën vishni një korse që theksoi atributet e saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga gl ᴘᴀɢᴇ@ (@ glossy.ceca)

Më herët, në një intervistë me Nova.rs, këngëtarja tregoi se do ta "ngrejë" këtë konkurs muzikor në një nivel më të lartë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Zvezde Granda (@zvezdegranda)


“Kishte një ofertë të madhe dhe vullnet të mirë reciprok për të ngritur konkurrencën muzikore në një nivel edhe më të lartë dhe për ta popullarizuar më tej atë. Me gjithë këtë, me forcën dhe përvojat e përbashkëta, ne formojmë fytyra të reja në skenën muzikore. Negociatat zgjatën për ca kohë, dhe ne i specifikuam ato vetëm dje. Nuk doja të flisja publikisht për të derisa të nënshkruhej kontrata, sapo u bë, produksioni doli me shpalljen e tij. Kam përvojë në konkurse, së pari mora pjesë në to dhe luftova për vendet e para, dhe më pas u bëra pjesë e "Yjeve Pink". "Sinqerisht, kam përshtypje të mëdha nga ai konkurs.", theksoi Ceca.

Video e ditës