VIDEO+FOTO | Dasma e Anës dhe Cirilit: Nusja me infuzion, një “paketë” kundër hangoverit për të ftuarit dhe shumë kërcime

Foto: Printscreen - Instagram

Një infuzion për nusen, shumë kërcime, një fustan perfekt, një dasmë në stilin amerikan, një goditje mirëseardhjeje, por edhe një paketë hangover. Përshkruam shkurtimisht festën e dasmës së instruktores së fitnesit Ana Stojanova dhe të zgjedhurin e saj Kiril, dhe në vijim do t'i trajtojmë të gjitha detajet.

Foto: Printscreen – Instagram

Përgatitjet për festën e dasmës mund të jenë sfilitëse dhe këtë e ka zbuluar fotoja e parë e Anës që ka ndarë me ndjekësit e saj. Një nga instruktoret më të bukura të fitnesit i nisi përgatitjet për ditën e saj më të lumtur me një dozë infuzioni. Përgatitjet, emocionet dhe sigurisht adrenalina bënë të vetën, por Anës i mjaftoi një infuzion me vitaminë që të rifitonte forcat dhe të fillonte përgatitjet.

Foto: Printscreen - Instagram

Në Ohrin e bukur, së bashku me familjet dhe miqtë e tyre, Ana dhe Kirili përgatitën një festë dasme për t'u kujtuar. Të gjithë të ftuarit u pritën me një pije alkoolike, të quajtur në popull "shot", dhe çifti përgatiti një paketë origjinale kundër hangoverit për secilin të ftuar.

Foto: Printscreen - Instagram

Me dëshirën e Anës, ajo u dërgua te i dashuri i saj nga babai i saj, i cili zyrtarisht i dha dorën e vajzës së tij dhëndrit të tij të ardhshëm. Këtë traditë e shohim gjithmonë në filmat amerikanë, por këtë herë ka qenë edhe dëshira e nuses, ndonëse nuk është tipike në zakonet tona.

Foto: Printscreen - Instagram

Fustani i nusërisë i Anna-s ndoqi linjën e saj perfekte, dhe çarja e lartë ishte një "must-have" kur performuan kërcimin e parë të martesës së çiftit. Këpucët Jimmy Choo plotësuan në mënyrë perfekte pamjen e përgjithshme, por takat e larta u zëvendësuan shpejt me atlete të bardha të rehatshme dhe një trup me shkëlqim, perfekt për kërcim.

Foto: Printscreen - Instagram

Së bashku me “ushtrinë” e saj dhe të ftuarit e pranishëm, Anna ka kërcyer në stilin e saj në ditën e saj më të lumtur.

Foto: Printscreen - Instagram

Festa e dasmës përfundoi me prerjen e tortës së nuses trekatëshe, e më pas me një surprizë nga dhëndri.

Foto: Printscreen - Instagram

Anna kishte veshur një llastik të bardhë, të cilin i shoqi ia nxorri me dhëmbë nga këmba dhe më pas i ftoi miqtë e tij të qëndronin në rresht, që ta kapte më fatlumi dhe, sipas besimit, të ishte ai i radhës. një për të "shqyer në tigan". .

Foto: Printscreen - Instagram

Shijoni videot e shkurtra më poshtë, pjesë e festës së dasmës së Anës dhe Cirilit.

I urojmë një martesë të gjatë dhe të lumtur!

Video e ditës