VIDEO + FOTO | Gëzuar ditëlindjen Lila: Burger gjigant në vend të tortës dhe 18 qirinj

Foto: Printscreen / Instagram

Prezantuesja dhe influencuesja jonë e famshme ndan fotografi dhe video interesante në llogarinë e saj në Instagram çdo ditë. Ushqimi, destinacionet e mrekullueshme, kombinimet e modës si dhe momente të mrekullueshme të kaluara me miqtë dhe familjen.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)

Sot, Lila ndau një video interesante në të cilën këndon "në duet" me Ana Nikoliç, me humor të mirë, dhe natyrisht që ka një rast, sot Lila feston ditëlindjen.

- Luaj muzikë… dhe lëre jetën të shkojë…, qëndron në përshkrimin e postimit në të cilin Lila këndon dhe kërcen.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Lila (@lilafilipovska)


Të parët që e surprizuan ishin bashkëpunëtorët e saj nga një restorant i famshëm i Shkupit, menaxheri i saj Spase dhe miku i vjetër i nikoqirit, gazetari Zoran Vasilevski, i njohur si Zoki Faci…

Lexoni tekstin e plotë KETU.
Burimi: Espresso.mk

Video e ditës