VIDEO+FOTO | U plotësua dëshira e shumëpritur: Gëzuar ditëlindjen Ivona Jo!

Kanë kaluar më shumë se dhjetë muaj nga operacioni në Turqi, bypass gastrik të cilin këngëtarja dhe influencuesja jonë e re Ivona Ivanoviq nga Kumanova i njohur më mirë si Ivona Jo bërë me synimin për një jetë më të shëndetshme dhe më komode.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Ivona Jo (@ivonajo)


Ditën e djeshme këngëtarja e re dhe e talentuar ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të, ndërsa ka treguar për ndjekësit se të njëjtën dëshirë e kishte imagjinuar prej shumë vitesh:

“Çdo vit që nga ditëlindja ime e 14-të kam pasur të njëjtën dëshirë. Të realizoj atë që dua në jetë dhe shëndeti im është përmirësuar. Unë ia dola! Mirupafshim 25 - mirëseardhje 26. Këtë vit, pas 10 vitesh, më në fund imagjinova një dëshirë ndryshe. Kini kujdes se çfarë dëshironi, një ditë mund t'ju trokasë në derë. Ps. Ivona, jam krenare për ty. Për gjithçka bëri për vete këtë vit”- ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotove të ditëlindjes.

Familjarët dhe miqtë e ngushtë organizuan një surprizë të mrekullueshme ditëlindjeje dhe një festë intime për ditëlindjen e pasuruar me një tortë të bukur, shumë tullumbace dhe dekorime.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Ivona Jo (@ivonajo)

"Dhe çfarë ju nevojitet më shumë në jetë?" Disa buzëqeshje rreth jush. Paqe. Dhe njerëzit e bukur në zemër në jetën tuaj të përditshme. Faleminderit për një nga ditëlindjet më të mira të jetës sime. Urimi imagjinohet!”- ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e videos së ditëlindjes.

Ivona Jo është një vajzë e bukur, e cila nuk e ka problem të flasë për veten, për sukseset dhe dështimet e saj, tranzicionet emocionale dhe fizike. Këngëtarja prej vitesh motivon dhe frymëzon në rrjetet sociale, ndan eksperienca personale, ndihmon të tjerët të përballen më lehtë dhe më shpejt me “demonët” e tyre, të duan veten dhe të luftojnë për të parë një version të ri dhe më të mirë të tyre.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga Ivona Jo (@ivonajo)

Me një dietë të kujdesshme, aktivitet fizik dhe vullnet të madh, pas operacionit Ivona ndryshoi tërësisht pamjen e saj. Këngëtarja e re duket e mahnitshme pas transformimit, ndërsa nuk e fsheh se shijon çdo moment dhe zakonet e reja të jetesës së shëndetshme.

U plotësua dëshira e shumëpritur: Gëzuar ditëlindjen Ivona Yo!
Video e ditës