VIDEO+FOTO: Aleksandri dhe Daci festuan ditëlindjen e katërt në çatinë e GTC: “Me dashuri për Shkupin”

Dragan Spasov-Dac dhe Aleksandar Mitevski kanë festuar sonte me një festë ditëlindjen e katërt të dyshes së tyre muzikore. Festa titullohet "ME DASHURI PËR SHKUPIN" - dhuratë nga Daci dhe Aleksandar dhe Qendra Tregtare e Qytetit Shkup - për të gjithë ju!

foto: Metodi Zdravev

 

foto: Metodi Zdravev

 

foto: Metodi Zdravev

GTC Shkup si një host i mirë i aktivizuar kopshti i bukur i gjelbër në çatinë e GTC, hyrje falas për të gjithë dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një shoqërim të këndshëm muzikor me dyshen muzikore.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës