VIDEO: Gjarpër në park pranë Vero 2

Qytetarët e shqetësuar në redaksinë e Sloboden Pechat paralajmërojnë se në parkun pranë Vero 2 më pak se një orë më parë kanë vënë re një gjarpër XNUMX metër të gjatë.

Një nga banorët e vendbanimit arriti ta marrë atë rekord dhe bën fotografi të gjarprit dhe pohon për redaksinë tonë se ajo ka telefonuar në numrin e telefonit të Qendrës së Menaxhimit të Krizave nga ku kanë refuzuar të vijnë dhe sipas fjalëve të saj i kanë sugjeruar që të paguajë privatisht për të ndërhyrë.

Gjarpri i shiritin ndodhet ne afersi te nje rruge pedonale shume te frekuentuar nga prinder dhe femije te vegjel.

 

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës