VIDEO | Zakharova publikoi një video private të saj duke ngrënë luleshtrydhe në mënyrë erotike: Kjo është e turpshme dhe shqetësuese

Foto: Ekrani i printimit / Twitter

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse, diplomatja 46-vjeçare Marija Zakharova, ka publikuar një video në internet në të cilën ai ha luleshtrydhe në mënyrë erotike dhe regjistron të gjithë procesin.

Videoja është transmetuar nga kanali Plehra e bilbilit mbi telegram.

Në sfondin e regjistrimit dëgjohet një këngë popullore ruse "Mjedra shege".

Gazetari Kevin Rothrock videon e ka shpërndarë edhe në Twitter.

Në komente u ngrit pyetja nëse Zakharova ishte vërtet në këtë regjistrim dhe nëse ishte e vërtetë që ajo e postoi në faqen e saj zyrtare në rrjetin social. Gazetarët konfirmuan se ishte me të vërtetë ajo.

Ajo ka publikuar videon me titull "Të korrat ime".

Pasi video u shfaq në rrjetet sociale, u derdhën komente të neveritshme, në të cilat Zakharova nuk u kursye aspak.

"Kjo është e vrazhdë dhe arrogante", "A është kjo për 'OnlyFans' e saj", "Kush i vodhi këto luleshtrydhe?", "Kjo është kaq e turpshme?", "Kjo është shqetësuese", duke pasur parasysh se këto reagime nuk janë më të mprehta, atje janë komente më keq, të vrazhda.

Zakharova: Dënimi me vdekje është një shembull i qartë për të gjithë mercenarët

Zakharova: Ideja për dërgimin e armëve bërthamore në Ukrainë rrezikon popullin e Polonisë

Video e ditës