VIDEO | Një punonjës në një restorant të ushqimit të shpejtë në SHBA qëlloi një klient pas një debati për patate të skuqura

Një punonjës në një restorant të ushqimit të shpejtë në SHBA qëlloi një klient pas një debati për patate të skuqura / Foto BBC Printscreen

Pamjet e kamerave të sigurisë nga një restorant i ushqimit të shpejtë treguan momentin kur një punonjës dyshohet se qëlloi në makinën e një klienti pas një debati për patate të skuqura.

Incidenti ndodhi në mars 2021 në Houston, Teksas, raporton BBC.

Familja e shoferit që atëherë ka ngritur një padi kundër Jack in the Box dhe punonjësit të saj, Alonia Ford-Theriot.

Ford-Theriot u deklarua fajtor për akuzën e sjelljes vdekjeprurëse

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës