VIDEO: Treni shtypi një makinë në një vendkalim në Serbi, a e la dikush makinën në shina?

Foto: Instagram / 192.rs / printscreen

Një tren pasagjerësh goditi një makinë në një vendkalim hekurudhor në Serbinë veriore këtë pasdite, duke e shkatërruar plotësisht automjetin, njoftuan mediat lokale.

Aksidenti ka ndodhur mes qyteteve Inxhija dhe Ruma, a sipas Sipas informacioneve të televizionit Sremska nga policia, në momentin e përplasjes nuk ka pasur persona në veturë, por vetura ka mbetur në hekurudhë. Për momentin nuk ka më shumë informacion për rastin.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës