VIDEO | Tifozët serbë dhe shqiptarë u përleshën në Gelsenkirchen

Foto: Pamja e ekranit

Në Gelsenkirchen, ku kombëtarja e Serbisë pritet të luajë sonte me Anglinë, sipas informacioneve të fundit nga Gjermania, ka ndodhur një përleshje mes tifozëve shqiptarë dhe serbë.

Fillimisht në media u raportua se tifozët serbë po përlesheshin me anglezët, por më pas policia konfirmoi se bëhet fjalë për tifozë shqiptarë.

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës