VIDEO | Moment prekës: Mbesa e vogël e Mihajlovic puth dhe përqafon portretin e tij

Foto: Pamja e ekranit

Trishtimi pas Sinisa Mihajlovic dhe pas nëntë muajsh në familjen e tij është shumë e madhe.

Gruaja e futbollistit dhe trajnerit të njohur serb, Ariana Mihajlovic tani ka publikuar një video të mbesës së saj Violanta në rrjetet sociale. Në video shihet se si vogëlushja puth dhe përqafon portretin e gjyshit të saj të ndjerë.

Kujtojmë se Mihajllovic vdiq pas një lufte të gjatë disavjeçare me leuçeminë, të cilën e kishte mundur një herë më parë, por sëmundja u kthye sërish dhe i dha goditjen më të fortë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës