VIDEO | Një trajner në Serbi ka rrahur lojtarin e tij në mes të ndeshjes

Foto: Pamja e ekranit

Në kuadër të xhiros së nëntë në Ligën e Parë të Futsalit të Serbisë, SAS nga Zrenjanini ka festuar ndaj FON nga Banjidza me 6:4, por rezultati nuk është arsyeja pse kjo ndeshje ishte në qendër të vëmendjes, por trajneri i fitores. ekipi Milivoje Batinica.

Tre minuta para përfundimit të pjesës së parë, trajneri Batinica është konfliktuar me një lojtar të skuadrës së tij, të cilin fillimisht e ka tërhequr, e më pas ka nisur ta godasë në qafë dhe në kokë.

Pavarësisht arsyes, një trajner sigurisht që nuk mund t'ia lejojë vetes të reagojë kështu dhe ka gjasa që të ndëshkohet rëndë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës