VIDEO | Taylor Swift lëpinë mukozën e hundës në mes të koncertit, fansat të tmerruar

Foto: Printscreen/Tik-tok

Këngëtarja universale Taylor Swift tre ditë me radhë ai performoi në Edinburg, Skoci, ku fansat e saj bënë bujë gjatë koncertit dhe tërhoqi vëmendjen një video e këngëtares duke fshirë sekrecionet nga hunda, e cila tmerroi disa fansa.

Këngëtarja e njohur është në mes të turneut të saj Epoka, dhe gjatë një performance në Skoci ajo u filmua duke fshirë hundën e saj të fryrë duke kënduar "Don't Blame Me", pas së cilës ajo shihet duke fshirë dorën nga kostumi i performancës.

Në një tjetër video të postuar, këngëtarja edhe një herë u shtri deri te minifundi i saj me ngjyrë jeshile dhe fshiu zhulin që i pikonte fjalë për fjalë gishtave të fustanit.

“Kam parë tre video të ndryshme të Taylor-it duke fshirë apo lëpirë hundën në 30 minutat e fundit, ajo duhet të mbajë peceta me vete në skenë”, ka shkruar një person në rrjetin social X.

 


“Vazhdoj të shoh këtë video të Taylor Swift duke ngrënë hundën, duke e fshirë dhe duke e hedhur në të gjithë skenën. “Sinqerisht, hajini ato dhe hidhini sllombat në katër mure, është çmenduri ta bësh këtë në skenë”, shtoi një tjetër.

 

@xcrystine hiri i personifikuar @Taylor Swift @Taylor Nation #TSTheErasTour #EdinburgHTErasTour #swiftie #edinburgh1 #erastour ♬ tingull origjinal – xcrystine


Numri i videove të tilla po shtohet dita-ditës dhe është shfaqur një video e tretë ku ajo i bie pianos dhe lëpin sekrecionet nga hunda teksa i pikojnë buzët.

 


Megjithatë, disa kanë pyetur "çfarë problemi është këtu", duke theksuar në mënyrë krejt logjike se kjo është ajo që në fakt bëjnë të gjithë kur nuk kanë shami.

Duket se këngëtarja e njohur nuk e ka pasur të lehtë të performojë në Skoci në vetëm 8 gradë Celsius. Gjatë koncertit asaj iu desh të mbante doreza për shkak të të ftohtit, ndërsa në vetë koncertin ajo theksoi se “i ngërçenin duart nga i ftohti”.

– Më vjen shumë keq, kjo nuk ka ndodhur kurrë më parë, por dora më është ngrirë, thjesht do ta ngroh. Unë jam shumë i pakëndshëm - tha Taylor në skenë.

Tifozët britanikë të Taylor Swift kanë humbur mbi një milion euro nga një mashtrim me bileta

Një fanse e Taylor Swift, e cila e takoi në koncert, vdiq në moshën 9-vjeçare nga kanceri në tru

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës