VIDEO: Përplasje autobusi me makinë në Greqi, katër të vdekur dhe gjashtë të plagosur

Foto: print screen XanthiNews

Katër persona kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm nga përplasja e një makine me një autobus në Greqi, në rrugën Ksanthi-Toxotes.

Automjetet janë dëmtuar rëndë, ndërsa në autobus ka pasur edhe pasagjerë të lënduar. Sipas XanthiNews, gjashtë persona kanë mbetur të plagosur.

Zjarrfikësit hapën mjetin për të mbërritur te trupat e viktimave në makinë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës