VIDEO | Një gjimnaziste nga SHBA i ka hedhur një karrige mësueses së saj

Twitter me ekran të printuar të fotove

Akuza për krime janë ngritur kundër një 15-vjeçareje gjimnaziste në Michigan, pasi ajo u arrestua pasi hodhi një karrige metalike në kokën e një mësuesi.

Në videon që ka kapur ngjarjen e paimagjinueshme në gjimnaz, shihet i mituri duke i bërtitur një nxënësi tjetër, para se të merrte karrigen dhe ta hidhte në kokë mësuesin, i cili po përpiqej të qetësonte nxënësit. Daily Mail.

Pas goditjes, profesoresha qëndroi e palëvizur për disa sekonda para se të transportohej përfundimisht në spital ku u trajtua për lëndime në kokë.

Sipas ABC 12, studenti akuzohet edhe se ka hedhur karrigen dhe ka plagosur mësuesin.

Përveç studentes që hodhi karrigen është arrestuar edhe vajza tjetër me të cilën ka luftuar.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës