VIDEO | 'Lëvizje e turpshme': Jamie Lee Curtis i dha aktores një puthje me lëng në gojë në ndarjen e çmimeve

Jaylee Lee Curtis dhe Michelle Yeo / Foto: Profimedia

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Çmimet SAG, mbi të cilën aktorja Jamie Lee Curtis (64) tërhoqi vëmendjen me pamjen e tij, por edhe me një lëvizje të pazakontë që po përflitet në rrjetet sociale.


Aktorja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve me një fustan të kuq të ngushtë me një dekolte të thellë. Xhemi kishte një arsye të madhe për të festuar. Përkatësisht, ajo ka fituar edhe dy çmime për filmin "Everything Everywhere All At Once", Aktorja më e mirë në rol dytësor dhe aktori më i mirë.

Pastaj erdhi momenti për të cilin të gjithë po flasin. Xhemi u gëzua pa masë që edhe aktorja e saj nga filmi në fjalë, Michelle Yeoh, mori një çmim, ndaj vendosi ta shpërblejë me një puthje të lëngshme që u kap në kamera.

Ky moment i ndarjes së çmimeve “ngjalli” rrjetet sociale dhe përdoruesit e Twitter nuk reshtin së komentuari për puthjen.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i ndarë nga showbuzz.hr (@showbuzzhr)


“Nuk mund ta besoj se Xhemi e puthi Mishelin në gojë”, ka shkruar një përdorues në Twitter, ndërsa një tjetër ka pyetur veten: “Çfarë po mendonte Xhemi para kësaj puthjeje?”.


“Kjo është një nga puthjet më të lëngshme që kam parë”, ka shkruar një tjetër, por ka pasur nga ata që e kanë gjetur puthjen pa shije: “Lëvizje e turpshme nga Jamie Lee Curtis”.

Çmimet SAG: Dominon drama "Gjithçka Kudo Gjithçka Përnjëherë".

FOTO | Jamie Lee Curtis nominohet për një Oscar për herë të parë: aktorja nuk e fshehu emocionin e saj

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës