VIDEO | PS. podcast sezoni i dytë: Hendboll me Milan Lazarevski

Podcast me Milan Lazarevski - hendbollist /Foto: "Sloboden Pechat"/Dragan Mitreski

Episodi i parë i sezonit të dytë të podcast-it Free Press transmetohet sonte. Pas një pauze disa mujore, sërish po ju sjellim të ftuar dhe biseda interesante nga sfera të ndryshme të shoqërisë.

Mysafir sot është njëri prej hendbollistëve më të mirë të Maqedonisë, lojtari i Vardarit 1961, Milan Lazarevski. Lazarevski na tregon për përvojat e tij nga kampionati evropian në hendboll ku ka përfaqësuar kombëtaren e Maqedonisë, karrierën e deritanishme, duke mësuar nga hendbollistët tanë legjendar si Kiril Lazarov, Stole Stoilov, Borko Ristovski dhe emra të tjerë të mëdhenj të hendbollit maqedonas.

Ndiqni të gjithë bisedën më poshtë:

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës