VIDEO | PS. podcast: Jugonostalgjia me Srdjan Ivanoviç

Podcast i PS me Srdjan Ivanoviç

Episodi i ri i podcast-it “Shtypi i Lirë” transmetohet sonte. I ftuari ynë sot është gazetari Srdjan Ivanoviq, me të cilin flasim për nostalgjinë jugosllave në Maqedoni dhe rajon, se si ishte jeta në Jugosllavi në krahasim me sot.

Të gjithë bisedën mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm:

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës