VIDEO | Një pronare vendosi kamera për të zbuluar se çfarë bën qeni i saj kur është vetëm në shtëpi

qenin
Qeni i quajtur Biskota / Foto: Printscreen / TickTock

Është një biskotë qenush koncepti i të cilit për mërzinë është i panjohur. Dhe kur qëndron vetëm në shtëpi, bën marrëzi dhe argëtohet derisa të kthehet pronari i tij.

Dhe të gjithë ata që ndjekin pronaren e tij në "TickTock" e morën vesh sepse ajo vendosi kamera për të zbuluar se çfarë bën qenushja kur ajo nuk është në shtëpi.

Videoja tregon qenushin e adhurueshëm të Biskotës duke hyrë në çdo dhomë dhe duke kaluar një kohë të çmendur. Ajo vrapon, leh mbi jastëkun e leshit dhe në një moment kap kamerën dhe e tërheq zvarrë nëpër dhomë. Këlyshi zvarritet nën rafte, përtyp atletet dhe kënaqet sepse e ka të gjithë shtëpinë për vete.

Shikoni videon virale që është shpërndarë më shumë se 97.300 herë dhe e kanë “pëlqyer” mbi 3 milionë përdorues.

@biscuitkkeiko .O zot i madh #fyp #për ty #qentë e lezetshëm #qentë e vegjël #qen i çmendur #poodle lodër #poodlesoftiktok #kkeiko #video qesharake Dub Një muzikë sfondi i dyshimtë dhe i keq për Halloween (1023656) - Muzikant Rabbit Usa-chan

Raca më e vjetër e qenve në Maqedoni: Njihuni me Max-in, panikarin maqedonas më të mirë

VIDEO | Kafshët shtëpiake të adhurueshme rikrijojnë 'Lulet' e Miley Cyrus

Hulumtimi: Kafshët shtëpiake mbrojnë trurin e pronarit nga plakja

 

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës