VIDEO | Shoku i skuadrës së Jokiçit nuk mund ta besonte se sa e madhe ishte pëllëmba e Vembanyama

Foto: Pamja e ekranit

Skuadra e Denverit mposhti San Antonion 132:120 në një ndeshje ku ishin më të mirët nga të dyja palët. Nikolla Jokiq и Viktor Vembanyama.

Jokic ishte më i mirë, ai tregoi përvojë dhe cilësi, por i riu Vembanyama mblodhi lëvdata dhe komplimente për paraqitjen e tij. Ai është një prototip i mrekullueshëm i një lojtari me predispozita të tmerrshme, që mund të zhvillohet shumë.

Reagimi ishte interesant Jalen Pickett nga Denveri që nuk mund ta besonte se sa e madhe ishte dora e yllit të ri të Spurs. Pasi përshëndeti Vembanyama, ai u shpjegoi situatën disa shokëve të tij të skuadrës.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës