VIDEO: Pamjet e lëvizjes së automjetit në të cilin ndodhej Vanya e rrëmbyer

foto: screenshot, video nga "Portalix"

Në publik kanë dalë pamjet e para nga kamerat e sigurisë. “Portalix” ka arritur të marrë pamjet nga kamerat e vendosura në një objekt privat, të cilat tregojnë se si kalon fillimisht mjeti Renault Kango dhe më pas Citroen i vjedhur.

Sipas portalit, në automjet ndodhen dy persona me kapele të zeza. Mjeti në këtë rrugë shumë të frekuentuar ka kaluar në orën 7-55. Për të mos u ndalur, edhe pse kamioni ecën mbrapsht, “Citroen” devijohet dhe vazhdon rrugën.

Gjithashtu, sipas portalit, automjeti është djegur në orën 9-37 minuta.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË