VIDEO | Selena Gomez në një debat të ashpër me sigurimin e koncertit të Beyonce

Foto: Instagram/Selena Gomes

Këngëtari Selena Gomez Para koncertit spektakolar të Beyonce, ajo i bërtiti një roje sigurie që ishte e vrazhdë me fansat e saj, raporton "The Independent".

Gjegjësisht, në videon virale shihet se këngëtarja dhe aktorja kanë një debat të ashpër me një burrë para koncertit të Beyoncé në Stade de France në Paris.

Ajo i ka bërtitur burrit, i cili nuk dihet nëse është rojtari i saj apo zyrtar i ngjarjes. Ai u pa duke e ndjekur gjatë gjithë koncertit.

Supozohet se shpërthimi i zemërimit të këngëtares është një reagim ndaj qëndrimit të vrazhdë të sigurimit ndaj fansave që donin t'i afroheshin. Ajo me këtë lëvizje duket se ka dashur vetëm të mbrojë fansat e saj me të cilët është në një lidhje shumë të ngushtë dhe ka foto të shumta së bashku.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës