VIDEO | Lila përdor një parfum të ndryshëm çdo ditë të javës: Hidhini një sy koleksionit luksoz të prezantuesit

Foto: Printscreen / Instagram

Prezantuesja dhe influencuesja jonë e famshme ndan fotografi dhe video interesante në llogarinë e saj në Instagram çdo ditë. Ushqimi, destinacionet e mrekullueshme, kombinimet e modës si dhe momente të mrekullueshme të kaluara me miqtë dhe familjen.

Ndjekësit e shumtë të Lilës kënaqen veçanërisht kur prezantuesja u zbulon disa nga koleksionet e këpucëve, veshjeve, kozmetikës se si është dekoruar shtëpia e saj si dhe videot e bukura me macen e saj Rangar.

Këtë herë prezantuesja ka zbuluar parfumet e saj të preferuara për fansat e saj të shumtë. Sipas videos, Lila ka një parfum të veçantë për çdo ditë të javës. Si e nuhat Lila çdo ditë të javës? Ne besojmë me magji sipas zgjedhjes së parfumeve luksoze.

- Një grua pa parfum është si një lule pa erë, është në përshkrimin e videos që prezantuesja ka shpërndarë në profilin e saj në Instagram…

Shikoni videon me Lilën dhe koleksionin e saj të parfumeve luksoze KETU
Burimi: Espresso.mk

Video e ditës