(VIDEO): Mangup po bëhej, kështu që përfundoi në një kontejner

Një video e pazakontë u regjistrua në Novi Sad në të cilën një i ri, me sa duket duke pretenduar të jetë një mangup, shpërndante mbeturina nga kontejnerët në rrugët e qytetit.

Disa djem shikuan veprimet e tij dhe vendosën ta mësojnë djalin se si të sillet. Fillimisht e detyruan ta kthente enën në vendin e duhur dhe më pas e futën djalin në të.

-Edukimi i rinisë së sotme nervoze në mënyrë popullore dhe pa të drejtë ankimimi - janë vetëm disa nga komentet që ndjekin videon.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës