VIDEO | "Cute": Një mace kërkon të ujitet si një bimë

Mace
Foto: Printscreen / Reddit

Nje mace me emrin Ellie, e cila pëlqen të ujitet si një bimë, ka gëzuar përdoruesit e rrjeteve sociale.

Videoja e postuar në Reddit me titullin “Macja ime më kërkon ta ujit si bimë” u bë shumë e njohur dhe në më pak se 24 orë grumbulloi mbi 10 mijë pëlqime dhe komente të shumta. Videoja prej 13 sekondash fillon me një mace kafe që mjaullitë teksa qëndron përballë një bime në oborr.

“Çfarë do? A doni që unë t'ju ujit?" pyet pronari i maces, pastaj merr filxhanin dhe derdh ujë mbi të. Padyshim që maces i pëlqeu shumë dhe menjëherë filloi të gëzohej.

Videoja kënaqi shumë përdorues dhe shumë prej tyre komentuan kënaqësinë e pazakontë të maces ndaj ujit.

“Kjo kotele e vogël e do banjën, e dua reagimin e saj”, “Catkus”, “Spectakolare”, “Sa e adhurueshme”, “Patjetër e çmendur”, “Macet që pëlqejnë ujin janë shumë të rralla, e vetmja që kam parë është gjyshja. ”, shkruan përdoruesit entuziastë.

Video e ditës