VIDEO: Zjarr në Smederevë: Zjarri ka rënë në kuzhinën e një banese teksa po përgatisnin ushqimin

Foto: Vesna lalić/Nova.rs, Shutterstock

Sonte ka rënë zjarr në qendër të Smederevës, ndërsa flakët kanë shpërthyer në kuzhinë, raportojnë mediat rajonale. Zjarri ka rënë në një banesë, pra në kuzhinë gjatë përgatitjes së ushqimit. Në banesë banojnë një çift të moshuarish, të cilët fatmirësisht nuk kanë pësuar lëndime.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë me shpejtësi për të shuar zjarrin, i cili ka djegur një pjesë të kuzhinës.

 

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga 192.RS (@ 192_rs)

 

 

Në rrjetet sociale po shpërndahen video të zjarrit dhe të ekipeve të shërbimit zjarrfikës që kanë dalë menjëherë në vendngjarje pas raportimit.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës