VIDEO | Zjarr në një kafene në Beogradin e Ri

Zjarr në Beogradin e Ri / Foto Instagram

Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në një kafene në Beogradin e Ri. Siç është bërë e ditur në rrjetet sociale, zjarri ka përfshirë edhe banesat që ndodhen në të njëjtin pallat.

Sipas informacioneve jozyrtare zjarri nga kafeneja që ndodhet në katin përdhesë të pallatit të banimit është përhapur edhe në banesa.

Në videon e publikuar në profilin e Instagramit “Serbia live Beograd” shihet zjarri që shkatërroi plotësisht objektin, si dhe tym të dendur dhe një zjarrfikës.

Siç është bërë e ditur në rrjetet sociale, zjarri ka përfshirë tre vetura në parking, të cilat janë djegur.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës