VIDEO | Mesazhi i fundit i Betty White: Faleminderit të gjithëve

beti e bardhe
Foto: Printscreen / Instagram

21 ditë pas vdekjes së saj dhe 4 ditë pas asaj që supozohej të ishte ditëlindja e saj e 100-të, bota ende nuk mund ta pranojë faktin që njeriu jeton në një botë pa legjendaren Betty White. Pas fotos së saj të fundit para vdekjes, sot kemi mundësinë të shikojmë videon e saj më të re, të regjistruar vetëm 11 ditë para se t'i jepte lamtumirën botës.

Për të festuar ditëlindjen e saj të 100-të, Betty White ishte duke përgatitur një dokumentar që do ta shihte së bashku me të gjithë fansat e saj që i ftoi publikisht më 17 janar, dhe në videon që regjistroi ajo dërgoi një mesazh të fundit duke falenderuar fansat për gjithë dashurinë dhe mbështetjen e tyre. gjate viteve.

Në video-postimin, aktorja e dashur ulet në një karrige dhe ndan fjalët e fundit të dashurisë dhe mirënjohjes.

“Thjesht dua t'ju falënderoj të gjithëve për dashurinë dhe mbështetjen tuaj gjatë viteve - faleminderit shumë. “Qëndroni pranë saj!”, tha Betty në video.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Betty White (@bettymwhite)

Aktorja legjendare në video ka shfrytëzuar rastin të falënderojë fansat për të gjitha paratë dhe donacionet e mbledhura për kafshët përmes #BettyWhiteChallenge.

Një postim pas vdekjes nga profili i Betty-t, i drejtuar tani nga asistentja e saj, thotë se ajo kurrë nuk do ta kishte imagjinuar një shpërthim të tillë dashurie dhe do t'i ishte jashtëzakonisht mirënjohëse të gjithëve nëse do të ishte këtu për ta parë atë. Deklarata përfundonte: "Mendoj se është e përshtatshme të postoj sot si një falënderim për Betty dhe kafshët."

Në fjalët e fundit ajo na dha një mesazh të sinqertë dhe një pjesë të dashurisë së saj.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Betty White (@bettymwhite)

Video e ditës