VIDEO: Një ish-ministër nga Republika Srpska shpoi gomat e makinave të fqinjëve të tij, u “kap” në kamera

Foto: Twitter

Ish-ministri i Financave në Qeverinë e Republika Srpska, në Bosnje dhe Hercegovinë, Milenko Vraçar, u arrestua pasi u shpoi gomat makinave të fqinjëve të tij në qendër të Banja Lukës dhe akti u kap nga një kamera vëzhgimi, raporton Srpskainfo.

Vracar, i cili tashmë nuk kryen asnjë funksion shtetëror dhe ka një kompani private, ndodhet në paraburgim, shkruan portali.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës