VIDEO | Ish-futbollisti i Sevillas është filmuar duke u ofruar ryshfet policëve

Foto: Pamja e ekranit

Ajo e diskutueshme Quincy Promes i krijoi vetes një tjetër në një sërë problemesh pasi në rrjetet sociale u shfaq një video në të cilën ai shihet duke tentuar të korruptojë policët.

Ngjarja ka ndodhur një vit më parë kur Promes si futbollist i Sevillas ka hyrë në komisariat për të bindur efektivët që të lirojnë miqtë e tij.

Holandezi ofroi para në këmbim të lirisë së miqve të tij dhe tani do të marrë një kallëzim penal për krimin.

Më parë, Promes ishte i lidhur me një skandal kontrabande kokaine, por edhe me tentativën për të vrarë të afërmin e tij.

Skandal: Ish-përfaqësuesja e Holandës akuzohet për kontrabandë një ton kokainë!

Holandezja Quincy Promes është akuzuar për tentativë vrasjeje

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës