VIDEO | Pixie ka pasur një takim të pakëndshëm me një tifoz serb

Foto: EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF

Kombëtarja e Serbisë ka ende shanse për t'u kualifikuar në 1/8 e Kampionatit Evropian dhe për këtë i duhet një fitore ndaj Danimarkës në xhiron e fundit.

Fansat nuk janë më të kënaqur me atë që kanë treguar të zgjedhurit Pixie në fushë në dy ndeshjet e para, dhe tani njëri prej tyre pati një takim të ngushtë me trajnerin.

Gjatë takimit, tifozi këmbënguli për rolin që duhet të kishte Pixie, ndërsa i tha se po ia thoshte këtë, për t'ua thënë lojtarëve.

"Unë nuk po luaj vëlla, thuaju lojtarëve"...

Ishte e qartë se ky takim ishte më pak i pakëndshëm për trajnerin serb.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 100 DENARË

Video e ditës