VIDEO | Petar Grašo kafshoi këmbën e një fansi në një koncert

Foto: Printscreen - Instagram - TikTok

Në rrjetin social të njohur TikTok është shfaqur një video e shkurtër e këngëtares kroate Petar Grasho se si ai përpiqet të kafshojë një nga fansat e tij në këmbë, ndoshta me dëshirën e saj.


Nuk dihet se kur është bërë ky regjistrim dhe për cilin koncert bëhet fjalë. Shumë pyesnin se çfarë e shkaktoi këtë situatë mes këngëtares dhe fanses.

“Zot, çfarë po bën Grasho?”, “Pse e bëre këtë?”, “E frikshme”, “Ndoshta një pickim që do ta bëjë tatuazh”, janë vetëm disa nga komentet që përdoruesit e TikTok kanë shkruar nën postim.

Videoja e pamjes së pazakontë u bë shpejt një sensacion viral, por personi që e postoi shpejt e hoqi postimin dhe nuk mund të gjendet më në TikTok, ku ishte shpërndarë fillimisht. Disa nga përdoruesit e rrjetit social e ruajtën videon e njohur dhe tani ajo është publikuar në YouTube.

Petar Grašo fotografoi për herë të parë me vajzën e tij

Petar Grasho ka caktuar një performancë në ditën e lindjes së gruas: Cili është komenti i Hanës?

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës