VIDEO | Ra nga skena dhe goditi fort kokën: Semsa Suljakoviq ka folur pas aksidentit

Foto: Printscreen - Instagram

Këngëtarja e njohur Semsa Suljakovic ka pësuar një aksident gjatë një shfaqjeje kur ka rënë nga skena dhe ka goditur kokën.

Publiku në qytetin zviceran Schlieren, në klubin "Henodic", i cili u argëtua nga dyshja legjendare mbrëmë. Semsha Suljakoviq и Kemal Malovcic, dëshmitar i një ngjarje fatkeqe.

Këngëtarja ka krijuar një atmosferë fantastike në një nga koncertet e saj. Publiku ka kënduar bashkë me të dhe pikërisht këtë e ka marrë Semsa, e cila ka nisur t'u afrohet dhe të argëtohet me ta dhe në një moment ka humbur dheun nën këmbë.


Një video e aksidentit është shfaqur në rrjetet sociale, ku shihet këngëtarja duke rënë nga skena dhe duke goditur kokën në të.

“Skena është e vogël dhe kufizohet me një gardh dekorativ në miniaturë. Nuk i kushtova vëmendje. Në fakt, as që e pashë. Ndërsa po këndoja, u vara në një gardh për të qenë më afër vizitorëve. Nga frika se mos më rrëzohesha me fytyrë, u hodha dhe u ula në prapanicë, më pas u hodha në një shaka, u talla me veten para publikut dhe vazhdova të këndoja pas rënies së parë të gjithë karrierës sime. Epo, edhe unë iu bashkova grupit të këngëtarëve “padavichari”. Nuk është ndonjë lartësi, “ulja” ka qenë pa dhimbje – ka thënë këngëtarja për portalet boshnjake.

“Tani ndjej dhimbje në shpatullën time dhe në pjesën e pasme të shtyllës kurrizore. Po vendosa akull. Nesër udhëtoj për në Suedi, prej nga erdha në Zvicër. Gjithçka do të jetë mirë, me ndihmën e Zotit. Faleminderit për shqetësimin tuaj, dhe gjithashtu për ata që vendosin shpejt gjithçka në mediat sociale. Qofshin të shëndetshëm dhe të lumtur sa ishin kur performova. Ata janë një audiencë e madhe dhe më duan shumë” – tha Semsa, e cila pavarësisht aksidentit ndihet mirë.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës