VIDEO | "Kjo është dita më e keqe e jetës sime": Karleusha ecën zbathur nëpër rrugët e përmbytura të Beogradit

Foto: Printscreen - Instagram

Stuhia e fortë që goditi Beogradin shkaktoi një kolaps të plotë në trafik - por edhe përmbytje në të gjithë qytetin. Këngëtarja ka ngecur edhe në rrugët e përmbytura në kryeqytetin e Serbisë Jelena Karleuшаa.

Mbrëmë vonë, Karleusha ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram duke treguar se nuk mund ta kalojë vetë rrugën, pasi rreth saj ka ujë.

“Kjo është dita më e keqe e jetës sime”, thotë Karleusha në një nga videot.

“Nuk mund ta ndez xhipin. Kështu e dini”, dëgjohet duke thënë këngëtarja në një nga videot.

Ajo dje në profilin e saj në Instagram ka bërë të ditur se pas katërmbëdhjetë vitesh martesë po divorcohet nga bashkëshorti i saj, futbollisti Dusko Toshiq.

Është hequr fotoja që këngëtarja ka postuar fillimisht në rrjetet sociale, e cila ka shërbyer si deklaratë zyrtare.

Jelena Karleusha dhe Dushko po divorcohen: Kush do ta ketë kujdestarinë e fëmijëve?

Video e ditës