VIDEO | Një fanse i hodhi një objekt Nicki Minaj në mes të një shfaqjeje: Këngëtarja u zemërua dhe bëri diçka të papritur

Nicki Minaj / Foto: EPA-EFE/MIKE NELSON

Pas Bebe Rexhës, Drake, Harry Styles, Taylor Swift dhe yjeve të tjerë të famshëm, tani edhe Nicki Minaj u bë objektivi i fansave në një nga performancat e saj.

Gjegjësisht, një fans i ka hedhur një objekt këngëtares në mes të një performance të mbajtur në Detroit në kuadër të turneut të saj botëror “Pink Friday”, shkruan. "Pasqyrë".

Në videot e shpërndara në mediat sociale, Nicki mund të shihet duke u ulur për të shmangur objektin fluturues, pastaj me zemërim e merr atë dhe e hedh përsëri në audiencë.

A goditi ajo dikë në audiencë? Nuk dihet, por duket se kjo lëvizje e fansave e ka zemëruar jo pak këngëtaren.

Pas incidentit, ajo e mbajti koncertin deri në fund, por u largua nga ajo pjesë e skenës. Këngëtarja performoi edhe mbrëmjen pas incidentit pasi kishte planifikuar dy performanca radhazi.

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës