VIDEO: Aksidenti i ri i Bidenit, ai goditi kokën teksa po dilte nga helikopteri

Foto: YouTube / printscreen

Skena e re e pakëndshme, sipas “Fox News”, është vërejtur vetëm pak orë pasi ai ra në skenë në ceremoninë e diplomimit të kadetëve Ajror.

Gazetarët po prisnin Biden-in në lëndinën jugore të Shtëpisë së Bardhë, kështu që ata filmuan presidentin amerikan duke goditur kokën në majë të kornizës së derës ndërsa dilte nga helikopteri. Pamjet tregojnë se Biden duket i padëmtuar dhe thjesht fërkon kokën për të lehtësuar dhimbjen teksa ecën në lëndinë.

“U pengova mbi thasë me rërë”, u tha presidenti amerikan gazetarëve, me sa duket duke iu referuar rënies në ceremoninë e diplomimit.

Ai ende u bëri thirrje atyre "pa pyetje" para se të largohej, raportojnë mediat amerikane.

VIDEO | Drama në shkallët e “Air Force One”: Biden u rrëzua, tre herë

I dashur lexues,

Qasja jonë në përmbajtjen e internetit është falas, sepse ne besojmë në barazinë në informacion, pavarësisht nëse dikush mund të paguajë apo jo. Prandaj, për të vazhduar punën tonë, kërkojmë mbështetjen e komunitetit tonë të lexuesve duke e mbështetur financiarisht Shtypin e Lirë. Bëhuni anëtar i Sloboden Pechat për të ndihmuar objektet që do të na mundësojnë të ofrojmë informacion afatgjatë dhe cilësor dhe Së bashku të sigurojmë një zë të lirë dhe të pavarur që do të jetë GJITHMONË NË ANËN E POPULLIT.

MBËSHTETNI NJË SHTYP TË LIRË.
ME SHUME FILLESTARE 60 DENARË

Video e ditës