VIDEO | Së shpejti një dokumentar për aktorin e Hollivudit, Armie Hammer, i akuzuar për përdhunim dhe kanibalizëm

Armi Hammer
Armie Hammer / Foto: EPA-EFE / Printscreen/IMDB

Rreth dy vjet më parë, aktori Armi Hammer u gjend në qendër të një skandali kur disa gra e akuzuan se u dërgonte mesazhe shqetësuese me referenca të shumta seksuale për akte kanibaliste.

Historia e këtij skandali tronditës që tronditi publikun amerikan dhe atë botëror do të transmetohet në “Discovery+” më 2 shtator.

Profimedia
Armie Hammer / Foto: Profimedia

Dokumentari me tre pjesë "House of Hammer" do të shikojë abuzimin emocional, manipulimin dhe dhunën seksuale të Armie Hammer ndaj ish-partnereve të tij.

Në dokumentar do të zbulohet se fantazitë e tij kanibaliste dhe fetishet seksuale nuk janë të rastësishme, por rezultat i të paktën një situate jofunksionale familjare.

Le të kujtojmë, ish të dashurën e tij Courtney Vucekovic, pasi doli një grua që donte të mbetej anonime, tha se aktori shpesh i thoshte se cilën pjesë të trupit do të donte të hante.

“Ai më tha se donte të më thyente brinjën, ta piqte dhe ta hante”, tha CEO 30-vjeçar i Flashhd me bazë në Dallas në një intervistë ekskluzive me PageSix në atë kohë.

 

Shiko këtë post në Instagram

 

Një postim i shpërndarë nga Page Six (@pagesix)

Pas të gjitha zhvillimeve, aktori Armie Hammer ka aplikuar për mjekim. Ai kërkoi ndihmë për problemet me drogën, alkoolin dhe seksin, por mohoi akuzat për kanibalizëm.

 

Më shumë artikuj mbi këtë temë:

 

FOTO | Aktori i Hollivudit në qendër të skandalit: Mesazhet e tij të qarta rreth kanibalizmit seksual janë shfaqur

 

Pas skandaleve të tmerrshme, Armi Hammer shkon në rehabilitim

 

Perverse Perfectly: Familja e Armi Hammer ka qenë e përfshirë në çoroditje, korrupsion dhe vrasje për breza të tërë

 

Video e ditës